Miasto Olśnień - Piknik Turystyczny

Wydarzenia

Miasto Olśnień - Piknik Turystyczny

piątek, 6 sierpnia 2021 - niedziela, 8 sierpnia 2021

Piknik Turystyczny organizujemy z myślą o wszystkich sympatykach Jarosławia, mniej lub bardziej znających jego historię i zabytki, a także miłośnikach turystyki aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Razem z nami będzie można zaplanować weekend lub dłuższy urlop w Jarosławiu i okolicy. Pokażemy najciekawsze miejsca do odwiedzenia, podpowiemy jakie szlaki wybrać i zaopatrzymy w zestawy folderów, map i ulotek, które w tym planowaniu pomogą. Całości dopełnią instruktarze, questy, gry terenowe czy zabawy sprawnościowe, a także niespodzianki.

 

6 SIERPNIA – w turystyczne klimaty przeniesie nas piątkowa propozycja filmowa. „Rzymskie wakacje” rozbudzą miłość do podróżowania i nie tylko… Na seans zapraszamy o godz. 21.00.

 

7 SIERPNIA  - sobota przebiegnie pod sztandarem opowieści i gawędy – także tej śpiewanej.

18.00 Spotkanie z Moniką Broszko – rozmowy o archeologii, wykopaliskach i najnowszych odkryciach na jarosławskim rynku.

19.00 Letnie Muzykowanie – „Turystyczna piosenka” Andrzej Nahorniak.

8 SIERPNIA – w niedzielę od godz. 15.00 czekamy na wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzeniem lata w Jarosławiu, poznaniem najciekawszych miejsc oraz zaplanowaniem wycieczki. Towarzyszyć nam będą partnerzy, którzy zachęcą i zadbają o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, podszkolą naszą wiedzę i umiejętności:

  • Jarosławskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek
  • Jarosławskie Włóczykije i zaprzyjaźnieni instruktorzy nordic walking
  • RAJ – Rowerowo Aktywny Jarosław
  • Jarosławska Grupa Rowerowa
  • Jarosławska Grupa Biegowa „Sokół”
  • Hufiec ZHP Jarosław im. Czesławy „Baśki” Puzon

 

Piknik zakończy wspólna wycieczka po nieznanych rejonach Jarosławia – niezbędne wygodne obuwie i dobry humor. Zapraszamy wszystkich rowerzystów, piechurów, sympatyków nordic walking i biegów. Wymarsz planujemy ok. 17.00.

 

 

Zdjęcia

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...