II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Kameralistyki Wokalnej im. Witolda Friemanna

Wydarzenia

II Ogólnopolski Festiwal i Konkurs Kameralistyki Wokalnej im. Witolda Friemanna

piątek, 12 lipca 2024 - sobota, 20 lipca 2024

Zapraszamy na II Festiwal i Konkurs Kameralistyki Wokalnej im. Witolda Friemanna.

W ramach II Festiwalu i Konkursu odbędzie się szereg wydarzeń od lipca do listopada.

Od 12 – 20 lipca będą odbywać się Międzynarodowe Kursy Mistrzowskie Śpiewu i Fortepianu „Muzyka Letnich Dźwięków”, których zwieńczeniem będzie koncert finałowy na jarosławskim rynku.

W dniach 14 – 18 lipca zapraszamy na Międzynarodową Konferencję Naukową. Wykłady będą miały miejsce w Zarzeczu, Przeworsku i Przemyślu.

W sierpniu rozpocznie się cykl koncertów zatytułowany „Muzyczne spotkania w zaciszu podkarpackich rezydencji”. Koncerty odbędą się w Zarzeczu (11.08), Przeworsku (25.08), Dubiecku (15.09), Krasiczynie (22.09), Baranowie Sandomierskim (06.10), Komborni (20.10) oraz Przemyślu (17.11).

16 listopada w Wojewódzki Domu Kultury w Rzeszowie będzie miało miejsce bajkowe widowisko z muzyką na żywo „Bajkowa symfonia. Czerwony Kapturek”.

17 listopada rozpocznie się II Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Wokalnej im. Witolda Friemanna, który zwieńczy koncert laureatów połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.

 

Szczegóły na afiszach oraz na stronie internetowej Organizatora www.rubato.com.pl

Zdjęcia

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...