O Jarosławiu

DNI JAROSŁAWIA

Doroczne święto miasta odbywające się na przełomie czerwca i lipca, podczas którego nie brakuje dobrej zabawy i energetycznych letnich koncertów, z występami topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej włącznie.

 

Dwudniowe wydarzenie plenerowe zapewnia moc atrakcji uczestnikom w każdym wieku, cieszy się ogromną popularnością i jest jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez w roku. Wydarzenie organizowane jest z myślą o mieszkańcach samego miasta, jego sympatykach i turystach.

Na uczestników Dni Jarosławia czeka park rozrywki, strefa zabaw dla starszych i młodszych dzieci, animacje dla całych rodzin, warsztaty tematyczne oraz pokazy i koncerty lokalnych grup artystycznych, wokalistów i zespołów, którzy nierzadko po raz pierwszy mogą zaprezentować swoje talenty szerokiej publiczności.

Tradycją święta jest koncert gwiazdy wieczoru, kończący każdy dzień imprezy. Na scenie występują wówczas topowe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...