O Jarosławiu

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Jeden z najbardziej barwnych i bogatych w rekwizyty Orszak Trzech Króli w Polsce.

więcej →

MAJÓWKA

Hucznie rozpoczynająca sezon imprez plenerowych, gratka dla wielbicieli polskiej sceny muzycznej, zwłaszcza koncertów gwiazd disco oraz folku.

więcej →

FESTIWAL MUZYKI FORTEPIANOWEJ IM. MARII TURZAŃSKIEJ

Kilkudniowe wydarzenie muzyczne na przełomie lutego i marca upamiętniające postać wybitnej pianistki związanej z Jarosławiem, Marii Turzańskiej, rokrocznie gromadzi wirtuozów muzyki poważnej światowego formatu.

 

więcej →

NOC ZWIEDZANIA RYNKU

Majowe wydarzenie, podczas którego poznawanie historii oznacza zabawę oraz rozrywkę dla całych rodzin, a miejsca, które zwykle mija się bez zastanowienia okazują się rozpalającymi wyobraźnię skarbnicami wiedzy i strażnikami przeszłości.

więcej →

DZIEŃ PATRONA MIASTA

Dzień Patrona Miasta to jedna z najważniejszych dat w jarosławskim kalendarzu wydarzeń kulturalnych.

więcej →

JAROSŁAWSKI DZIEŃ SENIORA

Jarosław nie zapomina o seniorach. Jako miasto otwarte dla wszystkich pokoleń wie, że wiedzę i doświadczenie czerpie właśnie od swoich najstarszych mieszkańców.

więcej →

JAROSŁAWSKI DZIEŃ DZIECKA

Przypadające w czerwcu doroczne święto najmłodszych, podczas którego Jarosław zamienia się w ogromny plac zabaw. Wydarzenie plenerowe pełne zabawy, humoru i kolorów!

więcej →

WIELKI PIKNIK RODZINNY NAD SANEM

W pięknej scenerii nadsańskich bulwarów ma miejsce zabawa dedykowana całym rodzinom.

więcej →

KLASYKOWISKO – ZLOT POJAZDÓW ZABYTKOWYCH

To odbywająca się – w zależności od edycji – w czerwcu lub wrześniu gratka dla miłośników motoryzacji, zwłaszcza w jej klasycznej odsłonie.

więcej →

DNI JAROSŁAWIA

Doroczne święto miasta odbywające się na przełomie czerwca i lipca, podczas którego nie brakuje dobrej zabawy i energetycznych letnich koncertów, z występami topowych gwiazd polskiej sceny muzycznej włącznie.

 

więcej →

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...